امروز دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
راه اندازی آزمایشی نسخه ی جدید دانلودز

کاربران گرامی سرانجام نسخه ی جدید دانلودز با تلاش تیم توسعه آماده شد

ضمن سپاس از همراهی و کمک کاربران عزیزمان از همه ی شما دعوت می کنیم با مراجعه به آدرس 


پیش از استفاده توجه شما را به نکات زیر جلب میکنم : 
- برای استفاده از نسخه ی جدید لازم است شما مجدد در سیستم جدید ثبت نام کنید

- پس از ورود به سیستم جدید از منوی بالا روی نام یا نام کاربری خود کلیک کنید وارد پروفایل خود شوید و آدرس پست الکترونیک خود را تایید کنید 

- توصیه می کنیم حتما با پست الکترونیک که در دانلودز قدیمی ثبت نام کرده اید ، ثبت نام کنید و حتما پسوورد شما در نسخه ی جدید با نسخه ی فعلی تفاوت داشته باشد.


- امکان خرید بسته های 10 گیگابایت تا 250 گیگابایت در نسخه ی جدید وجود دارد

- در صورت درخواست شما در بخش پشتیبانی همه ی اعتبار شما به نسخه ی جدید منتقل خواهد شد ولی امکان بازگشت اعتبار به نسخه ی قدیمی وجود ندارد.

- فقط اعتباری که در دانلودز قدیمی خریداری شده باشد و مدارک خرید آن نزد شما یا در سایت ثبت شده باشد منتقل خواهد شد.

-

توافق نامه و قوانین دانلودز
ثبت نام شما در سایت «دانلودز» به منزله قبولی و موافقت با تمامی بند های توافق نامه و قوانین سایت که در این بخش و در بخش راهنمای سایت نوشته شده است می باشد.

حق تغییر در بند های توافق نامه و بخش راهنمای سایت با تغییر شرایط و اضافه شدن امکانات جدید به سایت با مدیران سایت می باشد و مدیران سایت بدون اطلاع کاربران در هر لحظه می توانند بند های توافقنامه و راهنمای سایت را اصلاح نمایند .

«دانلودز» یک سایت فایل گیر می باشد . هزینه ای که کاربران برای خرید اکانت در سیستم دانلودز صرف می کنند فقط برای مستقیم کردن لینک ها از سایت های مختلف اشتراک فایل صرف می شود . ما هزینه ای بابت نگهداری فایل های شما بر روی سرور های «دانلودز» از کاربران دریافت نمی کنیم . به همین ترتیب هیچ تعهدی برای نگهداری همیشگی از فایل شما بر روی سرور های دانلودز نداریم .

«دانلودز» برای راحتی کاربران وب فارسی و بهره گیری هر چه بیشتر از امکانات و دانش مفید پراکنده در سطح وب راه اندازی شده است. الزام موارد ذکر شده در این توافق نامه و راهنمای سایت ، به مدیران و کاربران کمک می‌کند تا همگی از امکانات فراهم شده در این سایت بیشترین استفاده را ببرند.

تعداد و نوع سایت های اشتراک فایلی که کاربران اجازه درخواست لینک آنها در سیستم دارند توسط مدیران سایت تعیین می شود و البته سایت هایی که در آن لحظه امکان سرویس دهی داشته باشند در سیستم فعال خواهند بود . از آنجایی که سایت های اشتراک فایل بسیار زیادی وجود دارند و هر کدام قوانین و محدودیت های مخصوص به خود را دارند ، «دانلودز» تعهدی برای ارائه ی سرویس مستمر و پایدار از یک سایت اشتراک فایل خاص را ندارد و هر سرویسی که شرایط ارائه ی آن بر روی سایت فراهم باشد ارائه خواهد شد به همین دلیل همواره در زیر باکس درخواست دانلود لوگوی سایت ها و سرویس های "فعال" در لحظه نمایش داده خواهد شد.

هنگام "خرید" اعتبار در صفحه خرید بسته ها حجم و قیمت بسته ها برای شما نمایش داده شده است و شما بسته ی مناسب خودتان را "انتخاب" می کنید و در درگاه مربوط به بانک نیز مبلغی که از حساب شما کسر می شود نمایش داده می شود و البته پیش از خرید با استفاده از امکان دانلود رایگان امکان تست کردن سیستم را نیز دارید بنا براین پس از خرید و شارژ اکانت شما، هیچ بازگشت پولی به شما صورت نخواهد گرفت.

هنگام "درخواست لینک" یک بار شما لینک مورد نظر را وارد می نمایید و یک بار هم نام فایل به همراه حجم آن و مقداری که از اعتبار شما بابت مستقیم کردن اکانت از شما کسر میشود نمایش داده می شود و شما با دیدن این موارد درخواست ارسال فایل برای دانلود را می دهید بنا براین پس از آغاز دانلود امکان حذف یا بازگشت اعتبار فایل وجود ندارد .

«دانلودز» با صرف زمان و تلاش نیروی کاری متخصص تهیه شده و در اختیار شما قرار گرفته است. مسئولیت و مدیریت سایت بر عهده‌ی مدیران این سیستم می‌باشد اما کل سیستم متعلق به همه‌ی کاربران است. بنابراین در اولین مرحله، این سیستم را از آن خود بدانید، در ارتقای کیفیت آن مشارکت نمایید و مدیران سایت را با پیشنهادات و انتقادات خود یاری کنید.

در شرایطی که سیستم دانلودز را به عنوان بستر جدید و یاری رسان برای خود قبول می‌کنید، از ثبت درخواست دانلود فایل‌های دارای محتوای مغایر با قانون جرایم رایانه‌ای جمهوری اسلامی ایران خودداری کنید. کاربرانی که به این موارد توجه نکنند، هم به سیستمی که با زحمت و صرف وقت و هزینه‌ی زیاد برای آن‌ها تهیه شده ضربه خواهند زد و هم کاربرانی را که سعی می‌کنند از اطلاعات مفید فضای وب استفاده کنند، از یک سیستم مفید و کارآمد محروم خواهند کرد. توجه داشته باشید که فایل‌های مغایر با توافق‌نامه، بلافاصله توسط مدیران سایت حذف خواهند شد و کاربران خاطی نباید انتظار دریافت پاسخ از مدیران سیستم و بخش پشتیبانی داشته باشند.

سیستم دانلودز از ابتدای شروع فعالیت خود، سیستم پاسخ‌گویی و پشتیبانی کاربران را نیز راه اندازی کرده است. پس از شما کاربران محترم سایت انتظار می‌رود با صبر و بردباری پیگیر مشکلات خود باشید چرا که هیچ سوال یا مشکلی از طرف مدیران سایت بی‌پاسخ نخواهد ماند. بنابراین هم مدیران و هم کاربران تلاش خواهند کرد در فضایی عقلانی و با پیروی از منطق و با بردباری به مشکلات رسیدگی کنند. دقت کنید که مشکل خود را کامل و با جزییات کافی بیان کنید و با لحنی مناسب و با کیبورد فارسی درخواست تان را مطرح بفرمایید در غیر این صورت تعهدی به پاسخ گویی به درخواست شما نداریم.

استفاده از امکانات مختلف سایت، از اعتبار خریداری شده توسط شما کسر خواهد کرد. با آگاهی کامل از قوانین سیستم، از امکانات مختلف استفاده کنید و به پیام‌هایی که هنگام استفاده از طرف سیستم برای شما ارسال می‌شود توجه کنید. به هیچ وجه اعتبار کسر شده برای شما بازگردانده نمی‌شود.لطفا منتظر باشید...