دانلود و تبدیل لینک‌های مستقیم سایت‌های دانلود Direct Link

لینک دانلود فایل‌هایی (موزیک، فیلم، کتاب دیجیتال و…) که بدون هیچ واسطه و بلافاصله پس از کلیک روی آن شروع به دانلود می‌کنند و شما نیازی به رمزعبور یا خرید اکانت برای دانلود آنها را ندارید لینک مستقیم دانلود یا directlink  یا httplink  نامیده می‌شوند. حتما باید بدانید که بهترین راه دانلود و تبدیل لینک‌های مستقیم سایت‌های دانلود Direct Link چیست.

معمولا سایت‌های دانلود نرم افزار، کتاب و موسیقی فایل ها را روی سرور های شخصی خودشان ذخیره می‌کنند و لینک دانلود از روی سرورهای خودشان به شما می‌دهند در برخی موراد ممکن است برای دانلود لینک‌های مستقیم محدودیت‌هایی وجود داشته باشد یا تعداد آنها زیاد باشد و یا سرعت دانلود آنها به دلیل عمومی بودن  و مستقیم بودن لینک محدود شده باشد.شما براحتی با استفاده از سایت دانلودز می‌توانید لینک های مستقیم را تبدیل کنید و لینک دانلود اختصاصی خودتان را داشته باشید که بدون محدودیت می‌توانید آن را در فرصت مناسب روی سیستمتان دانلود کنید.

دانلود و تبدیل لینک‌های مستقیم سایت‌های دانلود Direct Link  با سایت دانلودز

 

شما به راحتی با استفاده از لیچر و تبدیل کننده‌ی لینک سایت دانلودز می‌توانید لینک‌های مستقیم سایت های دانلود را دانلود کنید. برای این کار با استفاده از گزینه‌ی ثبت‌نام پایین همین صفحه در دانلودز ثبت‌نام کنید و  اعتبار خودرا شارژ کنید. دانلودز پس از ثبت‌نام شما یک اعتبار هدیه هم برای شما ارسال می‌کند که پس از تایید ایمیل تان می‌توانید برای تست سیستم از اعتبار هدیه استفاده کنید.

تبدیل لینک‌ها در دانلودز بسیار ساده و سریع است و تنها با چند کلیک لینک دانلود مخصوص شما برای دانلود بر روی سیستم‌تان آماده می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با مراحل دانلود می‌توانید راهنمای دانلود از دانلودز را مطالعه بفرمایید.

«از دانلودتان لذت ببرید»

 

در صورتی که عضو دانلودز نیستید همین الان ثبت نام کنید

 

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *