لینک مستقیم مگنت تورنت
دانلودز چیست؟

دانلودز راه‌کاری است برای دانلود از سایت‌های اشتراک فایل، مگنت و تورنت.

چگونه لینک سایت‌های اشتراک فایل را به لینک مستقیم تبدیل کنم؟

برای تبدیل لینک سایت‌های اشتراک فایل به لینک مستقیم کافی است لینک فایل را کپی کرده و در قسمت درخواست لینک دانلودز درج نمایید. اطلاعات فایل‌ها برای شما نمایش داده می شود. سپس می‌توانید درخواست دانلود آن‌ها را ارسال کنید. با توجه به حجم فایل و سرعت سرویس دهنده در مدت زمان کوتاهی لینک مستقیم فایل در اختیار شما قرار می‌گیرد.

چگونه فایل‌های تورنت را به لینک مستقیم تبدیل کنم؟

برای تبدیل فایل‌‌های تورنت به لینک مستقیم،در قسمت درخواست‌های تورنت فایل مورد نظر را آپلود نمایید.

با توجه به اینکه هر فایل تورنت ممکن است شامل هزاران فایل باشد، لیست فایل‌ها و مشخصات آن‌ها برای شما نمایش داده می شود. می‌توانید از لیست فایل‌ها هر فایلی را که می‌خواهید دانلود شود، انتخاب نمایید. همچنین می‌توانید گزینه فشرده سازی را فعال کنید، با این کار تمامی فایل‌ها در یک فایل فشرده می‌شود.

نکته: در جریان فشرده‌سازی حجم فایل‌ها کاهش نمی ‌یابد، این قابلیت برای سهولت دانلود درخواست‌های با تعداد فایل زیاد مناسب است، توجه کنید در صورتی که تعداد فایل‌ها زیاد نباشد فعال کردن فشرده‌سازی تنها مدت زمان آماده‌سازی فایل‌ها را افزایش می دهد.

برای دریافت اعتبار هدیه باید چه کاری انجام دهم؟

پس از ثبت نام ایمیلی برای تایید حساب کاربری به آدرسی که با آن ثبت نام کرده اید ارسال می شود. در این ایمیل یک کد تخفیف برای شما در نظر گرفته شده است.این کد را در قسمت «اعمال کد تخفیف» در پنل کاربری آن را وارد نمایید.

دقت کنید که برای اعمال کدهای هدیه باید ایمیل خود را تایید کرده باشید.

از چه سایت‌هایی پشتیبانی می کنید؟

می توانید لیست سایت‌های پشتیبانی شده را در این آدرس مشاهده کنید.

با توجه به شرایط، ممکن است این لیست تغییر کند.

دیلینگ چیست؟
واحد اعتباری و محاسبات دانلودز «دیلینگ» می‌باشد. هر دیلینگ معادل یک مگابایت در شرایط معمولی است.
هزینه دانلود هر مگابایت چند دیلینگ است؟

هزینه‌ی دانلود از هر سرویس متفاوت است. برای هر سرویس ضریب خاصی در نظر گرفته شده است. این ضریب با توجه به فاکتورهای مختلفی محاسبه شده‌اند.از جمله هزینه تمام شده هر گیگابایت، نرخ پایداری اکانت، ضریب مسدودی و … .این ضرایب ممکن است در طول زمان برای هر سرویسی کاهش یا افزایش یابند.

برای اطلاع از ضریب سرویس‌ها می توانید به این آدرس مراجعه کنید. همچنین هنگام تایید درخواست هزینه‌ای که از حساب شما کسر خواهد شد، نمایش داده می‌شود.

یک درخواست ارسال کرده ام، بعد از گذشت چند ساعت هنوز دانلود نشده است.چه کنم؟

درخواست‌هایی که به هر دلیل دانلود نشوند به صورت اتوماتیک حذف و بازگشت اعتبار می‌شوند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید به قسمت گزارش کارکرد حساب کاربری خود مراجعه نمایید.

لینک‌ها حداکثر تا شش ساعت به صورت اتوماتیک حذف و بازگشت اعتبار می شوند. همچنین شما می توانید پس از مدت زمانی در صورتی که لینک دانلود نشود درخواست را کنسل نمایید.

برای درخواست‌های تورنت و مگنت، در صورتی که ۹۰ درصد از درخواست دانلود شده باشد تورنت می تواند تا ۹ روز بر روی دانلودز باقی بماند.در غیر این صورت،پس از گذشت ۳ روز درخواست حذف و بازگشت اعتبار می شود. همچنین پس از گذشت مدت زمان خاصی می توانید نسبت به حذف و بازگشت اعتبار دستی اقدام فرمایید.

چگونه اعتبار خریداری کنم؟

پس از ثبت نام و ورود، در قسمت خرید اشتراک می توانید بسته‌های اعتباری را مشاهده نموده و از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب خرید نمایید.

آیا محدودیتی در مدت زمان استفاده وجود دارد؟

خیر، در حال حاضر محدودیت زمانی بر روی بسته‌ها وجود ندارد. در صورتی که در آینده بسته‌هایی با محدودیت زمانی اضافه شود در هنگام سفارش حتما مطلع خواهید شد.

مدت زمان نگهداری فایل‌ها چقدر است؟

کلیه فایل‌های دانلود شده به مدت ۱۵ روز در دسترس می باشند. تعداد دانلود از فایل در این مدت هیچ محدودیتی ندارد، شما می توانید بارها و بارها یک فایل را دانلود نمایید.

مبنای شروع زمان نگهداری فایل‌ها، زمان تکمیل شدن درخواست می‌باشد.

در مدت ۱۵ روز نتوانستم فایلی را دانلود کنم، چه کنم؟

تا زمانی که فایلی حذف نشده است، می توانید با پرداخت دیلینگ به ازای نیمی از حجم فایل آن را برای یک دوره ۱۵ روزه دیگر تمدید نمایید. محدودیتی در تعداد دفعات تمدید فایل وجود ندارد. در صورتی که فایلی حذف شود امکان تمدید آن وجود ندارد. می توانید مجددا درخواست دانلود ارسال نمایید.

چه محدودیت‌هایی در دانلود از دانلودز وجود دارد؟

هیچ. هیچ محدودیتی در دانلود از دانلودز وجود ندارد. شما می توانید از هر تعداد کانکشن همزمان و بدون محدودیت سرعت استفاده نمایید.

در تعداد درخواست‌ها هم محدودیتی اعمال نشده است. ولی در صورتی که کاربری با ارسال تعداد زیادی درخواست به صورت یکجا عملکرد سیستم را مختل کند ممکن است درخواست های وی به صورت دستی حذف و بازگشت اعتبار شوند.در صورت پافشاری ممکن است دسترسی به دانلودز برای مدتی یا همیشه مسدود شود.

آیا لینک دانلود فایل‌ها قابلیت ادامه (Resume) دارند؟

بله، می توانید دانلود را متوقف کنید و مجددا ادامه دهید.

یک فایل را حذف کردم، می توانید آن را بازگردانید؟

خیر، در صورتی که فایلی را حذف کنید امکان بازگشت آن وجود ندارد. می توانید مجددا با پردخت هزینه آن را دانلود نمایید.

توجه داشته باشید با حذف درخواست‌ها از بایگانی، فایل‌های آن درخواست حذف نمی شود.

آیا می توانم اکانتم را با دوستانم به اشتراک گذارم؟

خیر، اکانت شما مخصوص شماست. دیگران اجازه استفاده از آن را ندارند. در صورت مشاهده دانلودز می تواند بدون اطلاع، حساب کاربری شما را برای مدتی یا همیشه مسدود نماید.

تمام سوال‌ها را مطالعه کردم ولی پاسخی نیافتم. چه کنم؟

می توانید پس از ورود به پنل کاربری، در قسمت پشتیبانی برای ما تیکت ارسال کنید.

همچنین ما در تیم دانلودز از شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما خوشحال خواهیم شد.