برای تبدیل لینک های سایت فایل نکست filenext.com می‌توانید بدون خرید اکانت پریمیوم این سایت با استفاده از سیستم دانلودز لینک های خود را تبدیل کنید. سایت فایل نکست filenext.com یک سایت اشتراک فایل است.احتمالا وقتی در سایت‌های دانلود به دنبال دانلود ویدیوهای آموزشی، موزیک یا کتاب‌های دیجیتال و انواع نرم‌افزار و بازی های دیجیتال می‌گردید، لینک‌های این سرویس دهنده را مشاهده خواهید کرد.شما امکان دانلود مستقیم این لینک‌ها را ندارید یا با سرعت بسیار کمی می‌توانید آنها را دانلود کنید. معمولا برای دانلود از سایت‌های اشتراک فایل باید اکانت پریمیوم این سایت‌ها را خریداری کنید. ارزان‌ترین پیشنهاد این سایت با قیمت ۵ یورو(تقریبا ۳۰ هزار تومان) برای یک ماه استفاده می‌باشد، که برای خرید باید حتما امکان پرداخت آنلاین ارزهای بین‌المللی را داشته باشید.

چگونه بدون نیاز به خرید اکانت، از سایت filenext.com  دانلود کنیم

شما به راحتی با استفاده از لیچر و تبدیل کننده‌ی لینک سایت دانلودز می‌توانید لینک‌های سایت اشتراک فایل نکست را دانلود کنید. برای این کار با استفاده از گزینه‌ی ثبت‌نام پایین همین صفحه در دانلودز ثبت‌نام کنید و  اعتبار خودرا شارژ کنید. دانلودز پس از ثبت‌نام شما یک اعتبار هدیه هم برای شما ارسال می‌کند که پس از تایید ایمیل تان می‌توانید برای تست سیستم از اعتبار هدیه استفاده کنید.

تبدیل لینک‌ها در دانلودز بسیار ساده و سریع است و تنها با چند کلیک لینک دانلود مخصوص شما برای دانلود بر روی سیستم‌تان آماده می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با مراحل دانلود می‌توانید راهنمای دانلود از دانلودز را مطالعه بفرمایید.

«از دانلودتان لذت ببرید»

 

در صورتی که عضو دانلودز نیستید همین الان ثبت نام کنید

 

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *