کاربران گرامی متاسفانه در ماه خرداد مشکلات ارزی که گریبان گیر همه‌ی کسب و کارها شده بود  به اوج خود رسید و ما در ارائه سرویس به مشکل برخورده بودیم.

مشکلاتی در تامین ارز و شارژ اکانت ها و مشکلات سرور ها که شامل سرورهای دانلود مستقیم و سرور تورنت هم می‌شد که عملا ادامه سرویس دهی به کاربران را غیر ممکن کرده بود.

و با توجه به این که ۱۰۰ درصد هزینه های دانلودز ارزی هستند تمام توان و تلاش ما در اولویت اول حفظ سرورها و سپس ارائه سرویس بدون اشکال و پایدار به کاربرانمان بود. به جز چند روزی که برای تغییرات کوچکی در سیستم تورنت سرویس تورنت دچار مشکل بود تقریبا همه ی سرورها و فایل های شما در امنیت کامل بودند و سیستم تورنت بدون اشکال پاسخ گوی درخواست‌ها بود. اما در بخش درخواست لینک با توجه به  تعداد زیاد اکانت‌ها و مشکل تامین کننده‌های ارز و مشکلات تحریمی و نبودن سورس مطمئن و دوبرابر شدن هزینه ها عملا سرویس دهی در ۴۰ روز گذشته به سطح بسیار نامطلوب رسیده بود. به دلیل مشخص نبودن وضعیت و حفظ تمرکز تیم فنی برخی از تیکت‌های کاربران نیز پاسخ داده نشد تا با مشخص شدن وضعیت پاسخ مناسب و قطعی برای کاربران ارسال شود.

با دوبرابر شدن همه ی هزینه‌ها تمام تلاشمان را برای بازسازی و معماری جدید شبکه سرورهای ابری دانلودز و یافتن راه مطمئن برای شارژ اکانت ها کردیم تا از این گردنه ارزی جدید هم با حمایت شما به سلامت عبور کنیم.

از امروز با اطمینان اعلام می‌کنیم همه ی سرویس‌هایی که یک سال گذشته بدون اشکال فعال بوده اند مجدد فعال شده اند و باز هم برنامه خودمان برای اضافه کردن سرویس های جدید و ارائه امکانات بیشتر بر روی دانلودز را ادامه خواهیم داد.

بابت مشکلات به وجود آمده در بیش از یک ماه گذشته معذرت خواهی می‌کنیم  و از صبوری و حمایت شما نهایت سپاسگزاری را داریم و امیدواریم شرایط به گونه ای پیش برود تا سرویسی درخور حمایت‌های شما ارائه دهیم.

به دلیل مشکلاتی که بر ما و به طبع آن بر کاربران عزیزمان تحمیل می‌شود نتوانستیم تولد ۹ سالگی دانلودز را با شما و یک دانلودز بهتر و بی نقص تر جشن بگیریم. حالا و بعد از همه‌ی مشکلات پشت سر و با آگاهی نسبت مشکلات بزرگ‌تری که در آینده منتظر ما هستند تلاش می‌کنیم پیش از جشن تولد ده سالگی دانلودز، با شما، دوباره یک دانلودز فوق العاده و در اوج را تجربه کنیم.

۹ سال و سه ماه است که دانلودز در حال سرویس دهی می باشد . ما تیم فنی و اداره کننده گان دانلودز با همه‌ی سختی‌ها در این ۹ سال دانلودز را حفظ کردیم تا نیاز بخشی از کاربران سرزمین مان را پاسخ بگوییم و باز هم با تمام توان مان این سرویس را زنده و پویا نگه خواهیم داشت.

به امید روز های خوب، از دانلودتان لذت ببرید